طراحی لباس فرم – شركت فرح فرم ایرانیان (پوشاک فرم) داراي تيمي از بهترين و خوش ذوق ترین كارشناسان و طراحان لباس مي‌باشد كه به صورت حضوري اقدام به مشاوره در زمینه طراحی و اجرا می نماید. این خدمت علاوه بر مدل های موجود و از قبل طراحی شده می باشد.

خانم فاطمه علی‌جربان هر چه در ذهن شماست را به روی کاغذ آورده تا بهترین طرح، درخور کارمندان برای سازمان شما انتخاب شود. به شما کمک می کند تا با استفاده از مدل های موجود و استایل سازمانی‌تان، به طرح دلخواه برسید. می توانید رنگ سازمانی خود را در لباس‌ها اعمال نمایید. قسمت هایی از لباس را که خوشتان نمی‌آید تغییر دهید. اگر قسمتی (مثلاً جیب) را دوست داشته باشید، اضافه کنید. مدل یقه را تغییر دهید. و در کل هر کاری که بخواهید به راحتی در پوشاک سازمانی اعمال بفرمایید.

مانتو و شلوار بانوان و کت و شلوار آقایان و در کل هر نوع پوششی که کارمندان داشته باشند، می‌تواند به نوعی نشان دهنده شخصیت سازمانی شما باشد. ما می‌توانیم مانتو و شلوار، مقنعه، کراوات، شومیز و چادر را برای کارکنان خانم مجموعه شما و کت و شلوار، پیراهن، کفش و کراوات را برای کارکنان آقای شاغل در مجموعه شما طراحی کنیم. به نحوی که علاوه بر سادگی و شیک بودن، مولفه های سازمانتان از جمله رنگ سازمانی، لوگو و … در آن رعایت شده باشد.

افزون بر طراحی هایی که ما برای شما انجام می دهیم، خودتان نیز می توانید طرح های مد نظرتان را به ما بگویید. به عنوان مثال بفرمایید که یقه یک محصول را با جیب و سرجیب یک محصول دیگر ترکیب کنیم.

برخی از نمونه های طراحی شده توسط خانم فاطمه علی‌جربان را در زیر مشاهده می‌فرمایید:

 

طراحی لباس فرم

 

علاوه بر طراحی، دانستن نوع و کیفیت پارچه، قیمت هر دست لباس و اطلاعات فنی حق شماست. در این زمینه نیز تنها نخواهید ماند و کارشناسان ما همواره در کنار شما خواهند بود تا به ایده آل ترین انتخاب برسید.

برای این منظور با کارشناسان ما در بخش فروش با شماره تلفن های 6-66499144 تماس حاصل فرمایید.

طراحی با نظر شما