X
منو
X

درباره ما

Your Page Slogan Here

مار را بیشتر بشناسید/

موسسه تولیدی پوشاک فرم

مجموعه فرم اقدام به راه‌اندازی بخش طراحی البسه تخصصی سازمانی نموده که جهت هر سازمان و شرکت فراخور شغل افراد اقدام به طراحی لباس فرم می‌نماید. یکی دیگر از موارد خاص در البسه سازمانی راحتی لباس در کنار طرح مناسب است که در صورت کارشناسی نبودن این مورد باعث پایین آمدن راندمان کاری می‌شود که هزینه بالایی را به دلیل راحت نبودن البسه و ایجاد فرسایش بدنی در پرسنل مجموعه‌ها وارد می‌نماید.

این مجموعه با علم به این مطلب و با کمک متخصصین خود در بخش سایزگیری تخصصی اقدام به سایزگیری فرد به فرد می‌نماید تا هر فرد لباسی متناسب با اندام فردی دریافت نماید.

در کنار این موارد دوخت صنعتی با استاندارد جهانی و داشتن تجربه در سرویس دهی به سازمان‌ها و شرکت‌ها این اطمینان را می‌دهد تا همکاری مناسبی با سازمان‌ها و شرکت‌ها جهت تأمین لباس پرسنلی داشته باشد.

یکی دیگر از تمهیدات مجموعه فرم در اختیار گذاشتن بن خرید می‌باشد که این امکان را به کارکنان هر سازمان می‌دهد که طبق نظر فردی در هر مدل و رنگ از مجموعه البسه موجود در فروشگاه خرید نمایند.

باعث افتخار این مجموعه می‌باشد که امکان همکاری با مجموعه‌هایی چون: بانک پارسیان تمام شعب تهران و شهرستان‌ها در دو سال متوالی ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ هر سال به تعداد ۳۰۰۰ دست، بانک صادرات به تعداد ۱۵۰۰ دست، بانک ملت مازندران، موسسه مالی و اعتباری توسعه، بیمه آسیا، بیمه پارسیان، شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی عسلویه، شرکت واحد، شرکت رایتل اپراتور سوم، ایرانسل هز کدام به تعداد بالای ۵۰۰ دست، نشریه پیام ساختمان، هتل زاگرس، سامانه اتوبوسرانی، موسسه مالی و اعتباری صالحین، شیرین عسل، پتروشیمی مبین، موسسه مالی و اعتباری افضل توس، هواپیمایی آسمان، هتل پارسیان استقلال، هتل پارسیان انقلاب، پتروشیمی پارس جنوبی، پیک برتر و بیش از ۱۰۰ آژانس هواپیمایی و شرکت‌های دیگر ….

خدمات پوشاک فرم:

این شرکت تولیدی، خدمات خود از جمله: کت و شلوار، مانتو و شلوار اداری، لباس فرم اداری زنانه مقنعه و کفش را در مدل های موجود ونیز با قابلیت طراحی و مدل سازی، طبق نظر کارفرما و در سریعترین زمان و مناسبترین قیمت به همراه خدمات پس از فروش و تضمین کالاهای فروخته شده جزء اهداف خود قرار داده است.

 

مشتریان ما

همراه اول
بانک پارسیان
بیمه آسیا
بیمه پارسیان
ایرانسل
شهرداری تهران
بانک صادرات

همراه اول

بانک پارسیان

بیمه آسیا

بیمه پارسیان

ایرانسل

شهرداری تهران

بانک صادرات