فرح فرم تولید کننده لباس فرم و پوشاک فرم اداری زنانه و مردانه

درباره فرح فرم ایرانیان تولید کننده انواع لباس فرم و پوشاک فرم اداری

شرکت فرح فرم ایرانیان با نام تجاری پوشاک فرم در سال 1389 پس از 12 سال فعالیت در زمینه انواع مانتو و شلوارهای اسپرت و پوشاک فرم اداری شروع به فعالیت نمود. این شرکت به عنوان اولین شرکتی که کاملاً به صورت تخصصی در زمینه پوشاک اداری فعالیت می‌کند شناخته می‌شود.

از جمله عواملی که پوشاک فرم را در طول این سال ها، از شرکت های پیشرو در زمینه پوشاک اداری سازمان ها قرار داده است، توجه مستمر به کیفیت، قیمت ارزان و ارائه خدمات قبل و پس از فروش مناسب می باشد.

طراحی لباس فرم با نظر شما :

همچنین مجموعه فرم اقدام به راه‌اندازی بخش طراحی البسه تخصصی سازمانی توسط طراح یا طراحان متخصص در این زمینه نموده که جهت هر سازمان و شرکت، فراخور شغل افراد اقدام به طراحی لباس فرم و پوشاک فرم اداری می‌نماید.

لباس فرم اداری باید علاوه بر طرح و ظاهر مناسب دارای راحتی باشند. لباس ها باید طوری طراحی شوند که برای چندین ساعت، موجبات راحتی کارمندان را فراهم آورند. راحت نبودن لباس و استفاده از اجناس بی کیفیت می تواند باعث پایین آمدن راندمان کاری شود و هزینه خیلی بالایی را به سازمان تحمیل کند.

توجه به کیفیت لباس فرم و خدمت رسانی :

این مجموعه با علم به این مطلب و با کمک متخصصین خود در بخش سایزگیری تخصصی اقدام به سایزگیری فرد به فرد می‌نماید تا هر فرد لباس فرم متناسب با اندام خویش دریافت نماید. همچنین پس از دوخت اگر ناراحتی در مورد پوشاک فرم اداری در پرسنل وجود داشته باشد، توسط خیاط مجموعه ایرادات بر طرف می شود و در نهایت لباسی درخور تحویل مشتریان محترم می شود.

دوخت صنعتی با استاندارد جهانی و داشتن تجربه بالا در سرویس دهی به سازمان‌ها و شرکت‌ها این اطمینان را می‌دهد تا همکاری مناسبی با ارگان ها و شرکت ها جهت تأمین لباس پرسنلی داشته باشد.

شیوه های مختلف فروش لباس فرم :

اگر یکدست نبودن سازمان برای مدیران محترم از اهمیت بالایی برخوردار نیست، مجموعه فرم با در اختیار گذاشتن بن و حواله های تخفیف و خرید کالا، این امکان را به کارکنان هر سازمان می‌دهد که طبق نظر فردی در هر مدل و رنگ از مجموعه البسه موجود در فروشگاه خرید نمایند.

برخی از مشتریان لباس و پوشاک فرم ما :

شرکت فرح فرم ایرانیان این افتخار را دارد که با مجموعه های فراوانی در طول این سال ها همکاری نماید. مجموعه‌هایی چون: بانک پارسیان تمام شعب تهران و شهرستان‌ها در دو سال متوالی ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ هر سال به تعداد ۳۰۰۰ دست، بانک صادرات به تعداد ۱۵۰۰ دست، بانک ملت مازندران، موسسه مالی و اعتباری توسعه، بیمه آسیا، بیمه پارسیان، شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی عسلویه، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، شرکت رایتل اپراتور سوم، ایرانسل هز کدام به تعداد بالای ۵۰۰ دست، نشریه پیام ساختمان، هتل زاگرس، موسسه مالی و اعتباری صالحین، شیرین عسل، پتروشیمی مبین، موسسه مالی و اعتباری افضل توس، هواپیمایی آسمان، هتل پارسیان استقلال، هتل پارسیان انقلاب، پتروشیمی پارس جنوبی، پیک برتر، شهرداری تهران، مترو تهران و بیش از ۱۰۰ آژانس هواپیمایی و شرکت‌های دیگر ….

پرسنل مجرب شرکت فرح فرم ایرانیان

همواره یکی از افتخارات این مجموعه همکاری با افراد متخصص در زمینه های مختلف می باشد. همواره سعی نموده ایم در بخش های مختلف اعم از تولید، بازاریابی، فروشگاه و … از کارکنان با تجربه و با روحیه بالا استفاده نماییم. باعث خوشحالی و افتخار این مجموعه است که در طول این سال ها بسیاری از عزیزانی که با ما همکار بوده اند؛ در حال حاضر با قدرت در این زمینه مشغول به کار می باشند. کسب و کار خود را راه اندازی نموده و مشغول خدمت رسانی به مردم عزیز ایران هستند.

معرفی فرح فرم

محصولات فرم اداری و سازمانی شرکت تولیدی فرح فرم ایرانیان :

محصولات لباس فرم بانوان :
  • مانتو و شلوار اداری و رسمی با انواع جنس های فاستونی، کرپ و …
  • مقنعه های ساده و طرح دار با جنس های کرپ، بروجرد و …
  • کراوات زنانه با حلقه در رنگ بندی های متنوع
  • کفش های طبی چرم طبیعی و مصنوعی در مدل های مختلف
محصولات لباس و پوشاک فرم آقایان :
  • کت و شلوار با کیفیت عالی
  • پیراهن های راحت و شیک
  • کراوات مردانه
  • جوراب های نخی
  • کفش چرم طبیعی و مصنوعی در مدل های مختلف

محصولات پوشاک فرم اداری